تازه ها

پربیننده ترین

1399-06-25 09:21
کد مطلب: 86712
کوهی مسئول مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ اردبیل گفت: مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ از سوی ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فهرست مبادی شرکتهای خلاق کشور قرار گرفت.

 مسعود کوهی مسئول مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ  اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، گفت:مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ از سوی ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فهرست مبادی شرکتهای خلاق کشور قرار گرفت.

وی افزود: برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق با ابتکار ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به منظور افزایش سهم شرکت های خلاق بر اقتصاد کشور ،توسعه کیفی مشاغل از طریق حمایت از شرکت های خلاق و اشتغالزایی برای نیروهای جوان و تحصیلکرده ایجاد و تقویت برند های شرکت های خلاق در صنایع و محصولات فرهنگی کشور و خدمات جدید مبتنی بر فناوری و نوآوری شکل گرفته است.
 
کوهی در ادامه سخنان خود به تشریح برنامه های حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این زمینه پرداخت و گفت: این شرکتها در سه حوزهتوسعه بازار محصولات و خدمات، تسهیل فضای کسب و کار و پشتیبانی مالی و جذب سرمایه حمایت می شوند.
 
وی به میزان حمایت دولت از مراکز شتاب دهنده نیز اشاره کرد و گفت: این حمایت ها نزدیک و همتراز با قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان خواهد بود.
 
 مسئول مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ  اردبیل در پایان سخنان خود از شرکت های فعال در حوزه صنایع خلاق خواست جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به info@tikupdept.ir مراجعه کنند.
 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.