سرویس: اجتماعی
کد خبر: 97588
|
17:27 - 1401/11/05
نسخه چاپی

بیانیه امام جمعه نمین در خصوص مواضع نماینده ولی فقیه در استان درخصوص معادن نمین

بیانیه امام جمعه نمین در خصوص مواضع نماینده ولی فقیه در استان درخصوص معادن نمین
امام جمعه شهرستان نمین با صدور بیانیه‌ای از نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل در خصوص عنایات به مشکلات، معضلات و برداشت‌های بی‌رویه از معادن شهرستان نمین قدردانی کرد.

به گزارش سبلان ما ، حجت‌الاسلام عظیم اسدزاده امام جمعه شهرستان نمین با صدور بیانیه‌ای از مواضع آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در خصوص عنایات به مشکلات، معضلات و برداشت‌های بی‌رویه از معادن شهرستان نمین قدردانی کرد.

در این بیانیه آمده است: نماز جمعه عرصه بی بدیل برای گفتمان دینی و انقلابی و توجه و طرح معضلات و مشکلات مردم در سطح بومی، منطقه ای و ملی است.

این بیانیه می‌افزاید: از آنجائیکه حضرت آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه های هفته گذشته نماز جمعه به مشکلات روستائیان شهرستان نمین، بخش عنبران در خصوص برداشت های بی رویه از معادن و سلب آسایش و آرامش مردم و عواقب شدید زیست محیطی و از بین رفتن زمین های زراعی اشاره فرموده‌اند، ما ضمن تشکر و سپاسگزاری و اعلام حمایت از بیانات ارزشمند و دلسوزانه و حکیمانه نماینده ولی فقیه، بیانات معظم‌له را فصل الخطاب تلقی و از مسئولین استان، مدیران‌کل و شهرستان مصرانه می‌خواهیم نسبت به دغدغه آیت‌الله عاملی جامه عمل بپوشانند.  

امید آن که مسئولین عزیز برای به ثمر رسیدن مطالبه به حق مردم، در سریع ترین زمان ممکن اقدام فرمایند.

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد