18:39 - 1401/05/17
کد خبر: 96256

فرمانده سپاه نمین؛

خبرنگاران،افسران جهاد تبیین در تهاجم ترکیبی دشمن هستند

 فرمانده سپاه شهرستان نمین به تقارن گرامیداشت روز خبرنگار با سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین‌(ع) و روز عاشورا، اشاره کرد و گفت: این تقارن بیانگر رسالت تعیین کننده اصحاب رسانه در مقابل جنگ شناختی و تهاجم ترکیبی دشمنان است.

 صالح زارعی فرمانده سپاه شهرستان نمین در گفتگو باسبلان ما ، به  تقارن گرامیداشت روز خبرنگار با سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین‌(ع) و روز عاشورا، اشاره کرد و گفت: این تقارن بیانگر رسالت تعیین کننده اصحاب رسانه در مقابل جنگ شناختی و تهاجم ترکیبی دشمنان است.

وی از خبرنگاران به عنوان افسران جهاد تبیین در تهاجم ترکیبی دشمنان نام برد و گفت: امروز که در جنگ تمام عیار امپراتوری رسانه‌ای دنیا قرار داریم، خبرنگاران باید با تاسی از حرکت روشنگرانه حضرت زینب(س) نسبت به تبیین دستاوردها و موفقیت‌های نظام در عرصه های مختلف بپردازند.

زارعی گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان نمین باید صدای رسای مردم بوده و دالان ارتباطی بین آنان و مسئولان  محلی و شهرستانی باشند تا ضمن رصد مسایل و مشکلات پیش رو، نسبت به مرتفع نمودن آنها اقدام شود.

وی در پایان سخنان خود ضمن تکریم و تعظیم به مقام شامخ شهیدان همیشه جاوید عرصه خبر و رسانه به ویژه شهید والامقام محمود صارمی و گرامیداشت فرخنده روز خبرنگار به آحاد خبرنگاران و اصحاب رسانه، از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران شهرستان نمین تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/ج