00:03 - 1401/06/25
کد خبر: 96629

سوءاستفاده و سناریوسازی ضدانقلاب از ایست قلبی یک زن چگونه نقش بر آب می‌شود؟

چند ماه است که در برخی اماکن عمومی و تفرجگاه‌ها، کلاس‌های توجیهی و آموزشی آسیب‌های اجتماعی با حضور روان‌شناس‌ها و مربیان پرورشی و رفتاری با هدف آگاهی‌بخشی پیرامون تبعات ناهنجاری‌های اجتماعی مانند بی‌حجابی، ایجاد آلودگی‌های صوتی و بصری و ... برگزار می‌شود.

به گزارش سبلان ما ، به نقل از دانا، چند ماه است که در برخی اماکن عمومی و تفرجگاه‌ها، کلاس‌های توجیهی و آموزشی آسیب‌های اجتماعی با حضور روان‌شناس‌ها و مربیان پرورشی و رفتاری با هدف آگاهی‌بخشی پیرامون تبعات ناهنجاری‌های اجتماعی مانند بی‌حجابی، ایجاد آلودگی‌های صوتی و بصری و ... برگزار می‌شود.

چند روز پیش یک دختر جوان که به دلیل پوشش نامتعارف به این کلاس‌ها ارجاع شده بود، سر کلاس دچار عارضه قلبی می‌شود و به کما می‌رود. همین موضوع کافی است تا برخی رسانه‌های خارجی با همراهی برخی افراد سیاست‌زده وابسته به جریان سیاسی اصلاحات موضوع را به دروغ به ضرب و شتم این دختر توسط ماموران پلیس و خودروی گشت ارشاد ارتباط بدهند.

پلیس جزئیات موضوع را اطلاع‌رسانی کرده و ویدیوی لحظه بروز عارضه قلبی برای این دختر جوان سر کلاس را به زودی پس از هماهنگی باخانوادهاو منتشر خواهد کرد.

 

انتهای پیام/ج