10:48 - 1402/03/11
کد خبر: 98949

رئیس هیات ژیمناستیک اردبیل:

تابستان بهترین فرصت استعدادیابی برای ژیمناستیک است

رئیس هیات ژیمناستیک اردبیل گفت: تابستان بهترین فرصت استعدادیابی برای ژیمناستیک است.

به گزارش سبلان ما، وحید صادقی رئیس هیئت ژیمناستیک استان اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران به ظرفیت تابستان اشاره کرد و گفت: تلاش ما بر این است تا از ظرفیت تعطیلات تابستانی برای استعدادیابی گروه‌های سنی پایه در رشته ژیمناستیک استفاده کنیم.

وی گفت: هیئت ژیمناستیک استان اردبیل با شروع ثبت نام از علاقه‌مندان در رشته ژیمناستیک تلاش می‌کند تا در تابستان امسال به شکل فراگیر طرح استعدادیابی را در گروه‌های سنی پایه انجام دهد.  

رئیس هیئت ژیمناستیک استان اردبیل گفت: این رشته ورزشی نه تنها به استقامت کودکان و نوجوانان کمک می‌کند بلکه سلامت و تندرستی آنها را به همراه داشته و استعداد ناب آنها را شکوفاتر می‌کند.

 صادقی از آمادگی 6 باشگاه در اردبیل برای ارائه خدمات به علاقه‌مندان این رشته خبر داد و گفت: «باشگاه منتظران مهدی» در کارشناسان، «بهتن» در خیابان کشاورز، «ستایش» در میدان حکیم نظامی، «آرتین» در میدان باکری اردبیل، «باشگاه ژیمناستیک خانه قدس» در زرناس و «باشگاه ژیمناستیک نگین» در مجتمع نگین اردبیل در میدان ورزش آماده ارائه خدمات به علاقه‌مندان این رشته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است تا از فرصت تعطیلات تابستانی برای استعدادیابی گروه‌های سنی کودکان و نوجوانان در رشته ژیمناستیک استفاده کرده و شرایط مناسبی را برای توانمندسازی گروه‌های سنی مختلف فراهم کنیم.

 

منبع: روابط عمومی هیئت ژیمناستیک اردبیل

 

انتهای پیام/ج